Usługi pralnicze

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie konkretnie usługi oferują pralnie? Postanowiliśmy nieco przybliżyć Ci ten temat, abyś mógł dokładnie wiedzieć w razie, gdybyś takowych usług potrzebował. W zasadzie oferta pralni stale się powiększa, bowiem producenci maszyn pralniczych przygotowują coraz lepsze technologie, dzięki którym można zacznie przyśpieszać pranie i proponować dodatkowe opcje klientom.
 

Na co możesz liczyć w pralni?
• Pranie mokre - odbywa się za pomocą nie tylko najnowszych maszyn, ale przede wszystkim z użyciem specjalistycznych środków chemicznych, które oferują naprawdę wysoką skuteczność.
• Pranie sukien ślubnych – w tym wypadku liczy się nieco inne podejście, bowiem materiał z którego wykonana jest taka suknia wymaga delikatnego podejścia. Dzięki nowoczesnym maszynom jest możliwe takie pranie, które w żadnym wypadku go nie uszkodzi i sprawi, że suknia będzie wyglądała przepięknie.
• Usługi dla domu – z pewnością nieraz musiałaś radzić sobie z praniem firan, zasłon, czy pokrowców na meble. Wiele pralni specjalizuje się w tego typu praniach i dokłada wszelkich starań, aby nie było konieczności prania tego typu rzeczy w domu, bowiem to zawsze kosztuje wiele pracy i czasu, który można przeznaczyć na coś innego.
• Magiel – dzięki tej usłudze z ubrań i wszystkich pranych rzeczy są usuwane wszelkie drobnoustroje i bakterie. Maglowanie zazwyczaj odbywa się w temperaturze 200 stopni Celsjusza i można takiemu zabiegowi poddawać obrusy, firany, czy ręczniki.
• Czyszczenie chemiczne – najczęściej nazywane również praniem „na sucho”, ponieważ wszystko odbywa się w specjalnym agregacie. W taki sposób prane są wszystkie rzeczy, które nie nadają się do prania w wodzie. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i całkowicie bezpieczny dla środowiska.
 

Cennik pralni
Tak naprawdę nie można jednoznacznie określić cen za poszczególne usługi, bowiem wszystko zależy od pralni, do której się udasz. Warto więc po prostu wcześniej sprawdzić np. stronę internetową pralni, gdzie na pewno znajdziesz niezbędne informacje odnośnie cennika i czasu realizacji usług. Czasami jednak lepiej zapłacić więcej i mieć perfekcyjnie zrealizowane zlecenie prania.

Autor