Sovrana- firma z przyszłością

Firma SOVRANA jest obecna na polskim rynku już osiemnaście lat- zadebiutowała w roku 1998 pod nazwą Eko- Express otwierając  z sukcesem trzy pralnie chemiczne. Dziś jest pełnoletnia, ma za sobą pasmo sukcesów biznesowych i perspektywę dalszego, dynamicznego rozwoju.

Tak wielki sukces nie byłby możliwy bez konsekwentnego realizowania strategii polegającej na dostosowywaniu nowoczesnych usług pralniczych do zmieniających się warunków rynkowych i przede wszystkim do oczekiwań klientów.

SOVRAVA oferuje nie tylko tradycyjne czyszczenie chemiczne oraz pranie wodne, ale przez wysoki stopień profesjonalizmu i zaangażowania stała się pionierem nowatorskich, ekologicznych metod czyszczenia chemicznego, takich jak na przykład SYSTEMK4, czy technologia GreenEarth . SYSTEMK4 jest ekologiczny i bardziej bezpieczny, bo wprowadza jako środek czyszczący środki pozbawione toksycznego halogenu, a technologia GreenEarth idzie jeszcze dalej, bo wprowadza nietoksyczny rozpuszczalnik na bazie naturalnego piasku i krzemionki.

SOVRANA oferuje sprzedaż kompletnego wyposażenia ekologicznej pralni chemicznej wraz z montażem urządzeń, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz permanentne doradztwo wraz z systemem  szkoleń.

Również w zakresie prania  wodnego SOVRANA oferuje kompleksowe wyposażenie pralni wodnej, doradztwo w doborze lokalu, montaż urządzeń, pełny serwis i doradztwo. Firma wprowadziła nowatorską  technologię prania wodnego tkanin i skór pod nazwą WET CLEANING SOVRANA w którym dzięki odpowiednio dobranym pralnico wirówkom, delikatnym środkom piorącym i specjalnym manekinom prasowalniczym, można dobrze i bezpiecznie prać wyroby ze skóry unikając tym samym czyszczenia chemicznego. Pranie i renowacja wyrobów ze skóry, podobnie jak ekologiczne czyszczenie dywanów-  stało się doskonałą wizytówką firmy.

SOVRANA jest też przedstawicielem renomowanego producenta transporterów obrotowych do odzieży firmy METALPROGETTI, który jest niekwestionowanym, światowym liderem produkcji takich urządzeń. Firma oferuje nie tylko sprzedaż takich urządzeń, ale ich dostosowanie do konkretnego lokalu, montaż oraz bieżący serwis.

SORVANA jest przedstawicielem tak renomowanych producentów urządzeń i akcesoriów  pralniczych i środków chemicznych jak : SOVRANA-REALSTAR , METALPROGETTI, BIAR, CHIMICA SUD, SURFCHIMICA, PRIMUS, KANNEGIESSER, TREVIL, SAFECHEM, CHRISTEYNS .

Reasumując – w ciągu ostatnich osiemnastu lat  z niewielkiej firmy SORVANA urosła do rozmiarów firmy globalnej i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec jej sukcesów. Niewątpliwie SOVRANA to firma z przyszłością.

Jeżeli interesuje Cię profesjonalny sprzęt do pralni - koniecznie sprawdź chociażby pralnice Sovrana!

Autor